28 Ekim 2009 Çarşamba

Bir doğumgünü partisinin ardından..


Deniz'in 2. yaşgününü geçen Pazar kutladık. "Eve sığmayız napıcaz" sayıklamalarım tabii ki bir ay öncesinden başlamıştı, ama nafile, yine herşey son haftaya kaldı tabii ki. Bir iş arkadaşımın tavsiyesiyle bulduğumuz Pilita Pastaevi'ne biraz da vaktimiz kalmadı diyerekten ve başka da hiçbir yeri araştırmadan ok dedik. Koca bütün o hafta işten hep çok geç çıktı, daha çok misafir baba konumundaydı, ben her zamanki gibi iki ayağım bir pabuca girerekten birşeylerle ilgilenmek durumunda kaldım, bu yüzden evde terör estirme durumları oldu. Deniz her koşulda olduğu gibi doğumgününde de mutluluk saçıyordu, ben bazı davetli arkadaşların geleceğiz diyip o saate kadar gelmemeleri yüzünden gerilmiştim, video kameranın şarj aletini son dakikada bulamamıştım, fotoğraf makinasına geniş açı objektifi takmayı unutmuştum, Kızılay'daki aptal miting yüzünden trafik çok kötüydü vs vs. Sonuç olarak pek hoşlaşmadığım bir organizasyon oldu bu sene kızımın doğumgünü. Sonuç olarak anladım ki parti dışarda yapılınca ev pislenmiyor, pasta börek hazırlığından kimse yorulmuyor fakat bunun yanında ev partileri kesinlikle daha sıcak oluyor, bu durumda seneye taşınmak gerekiyor.

3 yorum:

sidika SAKA dedi ki...

Ben de doğumgünün unutulmazları arasına Deniz kızının "Burada ne varmış?" diyerek bütün davetlilerin arasında göğüslerime doğru yaptığı hamleyi eklemek isterim. Eşek sıpası yahu. Nasıl da utandım :)
Öte yandan, evde yapılan partinin daha sıcak olduğu muhakkak. Ama kızı için her şeyin en iyisini isteyen güzel annenin çabalarının yarattığı etkinin sıcaklığını da hissettik hani :) Bir not da deri pantolon ve mont ikilisi için :) Süperdi.

ozge dedi ki...

öyle deme yahuu..tamam terslikler olur ama herşeyin sonunda deniz keyifli vakit geçirdi mi ona bakacaksın :) eminim farkında olduğu ilk doğum günü olduğu için ayrıca keyiflidir. Biz de gelecess diyip gelemeyenlerdenis :P bize de kızdın mı ama kendimizi affettiricess söz hehehehe... hem bir daha ki seneye Deniz'in tüm arkadaş grubu yüzünden bize yer kalmaz zati :P

Annelerin en şahanesi sen sıkma canını... Herşey harika görünüyor :)

anl dedi ki...

çok teşekkür ederiizzz :) özgecim siz gelince alternatif bir parti yapabiliriz nolcek :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...